20 Aralık 2022
Genel
24 Kasım Öğretmenler Günü’nü coşkuyla kutladık

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü coşkuyla kutladık

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü 90’lar temasıyla tüm gün süren etkinliklerimizle kutladık. Öğretmenler Günü’nde ilk kutlamamızı, birinci ders öncesinde gerçekleştirdik. Anaokulu İlkokul Ortaokul Müdürü Koordinatör Müdürümüz Rasim Aydoğuş ile Anadolu Lisesi Fen Lisesi Müdürü Selahattin Haşlaker tarafından girişte karşılanan öğretmenlerimiz, güne kahve ve çikolata ile başladı. 90’lar temasına uygun hazırladığımız standın önünde güne uygun kıyafetleriyle hatıra fotoğrafı çekilen öğretmenlerimiz, daha sonra dersliklerine geçti. Öğrencileri tarafından da içten sevgiyle karşılanan öğretmenlerimizin mutluluğu görülmeye değerdi.

Okul Aile Birliğimiz öğretmenlerimizin yanındaydı

Okul Aile Birliğimiz de bu güzel günde öğretmenlerimizin yanındaydı. Okul Aile Birliği Başkanımız Funda Çivit Kökden ve Aile Birliği Üyelerimizden Ebru Elgün, tüm velilerimiz adına öğretmenlerimizi dersliklerinde ziyaret ederek hoş bir sürpriz yaptı. Çivid ve Elgün, kendi elleriyle hazırladıkları hediyelerle tek tek öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

90’lar partisinde çok eğlendik

Akşam saatlerinde ise Okul Aile Birliğimizin de desteği ile Çok Amaçlı Salonumuzda 90’lar partisi düzenledik. Öğretmenlerimiz, dönemin kıyafetleriyle geldikleri partimizde, doyasıyla eğlendi ve bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Türk Dili ve Edebiyat öğretmenlerimizden anlamlı hediye

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenlerimiz de “Öğretmenler Günü” etkinliği kapsamında, edebiyatımızda yer etmiş şair ve yazarlarımızın eserlerinden oluşan bardak altlığı hazırladılar, hediyelerini takdim ederek öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladılar.

 Etiketler