1 Aralık 2023
Genel

Milli Eğitim Vakfı Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Temel, Başkan Yardımcısı Hakkı Güngör ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Remzi Sezgin’in katılımıyla, MEV Koleji Özel İzmir Bornova Okulları’nda Sayın Naim Durmaz ve Sayın Aydın Özyar’a Milli Eğitim Vakfı Yönetim ve Denetim Kurullarındaki 18 yıllık hizmetlerinden dolayı Üstün Hizmet Belgesi takdimi için tören düzenlendi.

Törende MEV Koleji Özel İzmir Bornova Okulları Koordinatör Müdürü Rasim Aydoğuş, MEV Koleji Özel Güzelbahçe Okulları Koordinatör Müdürü Murat Zorluer, MEV Koleji Özel İzmir Bornova Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Selahattin Haşlaker, MEV Koleji Özel Güzelbahçe Anadolu Lisesi Fen Lisesi Müdürü Tülay Yazgan da hazır bulundu.

Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Temel, törende yaptığı konuşmada, “Milli Eğitim Vakfı olarak kendilerine şükran borçluyuz. Çok büyük emekler verdiler. Okullarımızda rehberlik yaptılar. Emekleri unutulamaz. Eğitimcinin emeklisi olmaz diye çok doğru bir söz vardır. Gerçekten emeklinin eğitimcisi olmaz. Bundan sonraki yaşamlarında da yine inanıyorum bulundukları yerde eğitimciliklerini sürdüreceklerdir. Bu iki değerli büyüğümüze, abimize vakfımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. Temel, konuşmaların ardından Sayın Aydın Özyar ve Sayın Naim Durmaz’a ödüllerini takdim etti.Etiketler