20 Aralık 2022
Genel
Dostluk Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladık

Dostluk Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladık

Dostluk Haftası etkinlikleri kapsamında, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizle birlikte çeşitli etkinlikler düzenledik, arkadaşlığın önemine vurgu yaptık.

Dostluk bilincinin gelişmesi, iyi arkadaşlık kavramının pekişmesi için paylaşım ve yardımseverlik değerleri üzerinden okulumuzda PDR birimimiz ve Uygulamalı Dersler Zümremizin işbirliğinde  “Dostluk Haftası” etkinlikleri düzenledik. Çok Amaçlı Salonumuzda, oyunlar ve şarkılarla başlattığımız etkinlikler bir hafta boyunca sürdü.

1. Sınıflarımızla “Kukla Kapmaca”, 2. Sınıflarımızla “Yakar Top”, 3 ve 4. Sınıflarımızla “Yalnız Top” turnuvalarımızı gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz turnuva sonunda birbirlerini tebrik ederek dostluk mesajı verdi. Dostluk Dansımızda, tüm öğrencilerimiz arkadaşlarıyla birlikte gönüllerince dans etmenin mutluluğunu yaşadı. Daha sonra ilkokul öğrencilerimizle “Ernest & Celestine” filmini izledik. Öğrencilerimiz, hazırlamış olduğumuz popcornlar eşliğinde arkadaşlık temalı filmi izlerken büyük keyif aldılar. Haftanın sonunda “Dostuma Mektup Var” etkinliği düzenledik. Yazılan mektuplarda isimlerini bulan öğrencilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşadı.Etiketler