13 Kasım 2023
Genel
Mini mini birlerimizin kura çekimlerini yaptık

Mini mini birlerimizin kura çekimlerini yaptık

 

1.sınıf öğrencilerimiz için okulumuzun Çok Amaçlı Salonu’nda “1. Sınıflar Şube ve Öğretmen Belirleme Kurası” için tören düzenlendi. Törende Anaokulu İlkokul Ortaokul Müdürü Koordinatör Müdürümüz Rasim Aydoğuş, Anadolu Lisesi Fen Lisesi Müdürümüz Selahattin Haşlaker, velilerimizin ve öğretmenlerimiz mini mini birlerimizin yanındaydı. Koordinatör Müdürümüz Rasim Aydoğuş, törende yaptığı konuşmada, “Siz velilerimizle birlikte başarmayı başararak, birlikte başarmayı başaran nesiller yetiştirmek istiyoruz. Bu yolculukta tüm öğretmen arkadaşlarımdan tutun, yemeğimizi yapan aşçımıza kadar, güvenlik elemanımızdan tutun siz velilerimize kadar herkese şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

Mini mini birlerimiz, törende velilerimiz tarafından çekilen kura sonucunda dört yılı birlikte geçirecekleri sınıf öğretmenleriyle tanışmış oldu. Kura çekiminin ardından öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte sınıflarına alındı. Mutlulukları ve heyecanları yüzlerine yansıyan öğrencilerimize sınıflarında günün anısına birer sukulent hediye edildi.

Kura çekimine göre 1-A şubesi sınıf öğretmeni Şehnaz Güngör, 1-B şubesi sınıf öğretmeni Duygu Aktaş, 1-C şubesi sınıf öğretmeni Ülfet Çelik oldu.Etiketler