13 Kasım 2023
Genel
Öğretmenden Öğretmene Deneyim Paylaşımı Sempozyumu için hazırlıklar sürüyor

Öğretmenden Öğretmene Deneyim Paylaşımı Sempozyumu için hazırlıklar sürüyor

Ege Üniversitesi ve Öğretmen Kulübü iş birliği ile; 9 Aralık 2023 tarihinde okulumuzda gerçekleştireceğimiz “Öğretmenden Öğretmene Deneyim Paylaşım Sempozyumu”nun hazırlıkları için Koordinatör Müdürümüz Rasim Aydoğuş, Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Ferda Beytekin, Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Pınar Çavaş ve Zikzak Grup Kurucusu, Öğretmen Kulübü Yürütme Ekibi Üyesi Yusuf Çağlayan ile bir araya geldi.
Öğretmen adaylarının mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlayacak deneyimli öğretmenler ile buluşarak eğitim öğretim alanındaki farklı yöntem/teknikler ile tanışmaları ve mesleki farkındalıklarının artırılmasını amaçlanan sempozyum, Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü’nde okul öncesi ve sınıf öğretmenliği alanlarında okuyan öğretmen adaylarının katılımına açık olacak.

Aktif iş birliği ve katılımcılık odaklı bir anlayışla tasarlanan “Öğretmenden Öğretmene Deneyim Paylaşım Sempozyumu” kapsamında gerçekleştirilecek panel, atölye, sunum vb. aktiviteler; alan uzmanları ile öğretmen adaylarının etkileşimde bulanabileceği özgün öğrenme ve paylaşım olanakları sunuyor.
Program ve detaylı bilgilere, sempozyum web sayfası üzerinden erişilebilir.

 Etiketler